Ana Sayfa / Genel / merhaba tekrardan

merhaba tekrardan

uzun zaman oldu yazmayalı bir blogum olduğunu aslında unutmuş değildim ama işte yazmaya üşengeç olduğumdan kaynaklı bayadır bir şeyler yapmadım.

bu gelişim öncelikle eski temaya veda ederek oldu yeni bir tema ile web sayfamı yenilemiş olduğumu belirtmek isterim umarım beğenirsiniz benim çok hoşuma gitti bu tema.

tabi daha bir kaç ince ayarlama ve düzenleme yapmam gerekicek 🙂 inşallah fırsatım olursa onlarıda yapıcam logo yapmam lazım 🙂 off iş çok ya ben böyle değildim ne oldu anlamadım çok üşengeç oldum bu son dönemlerde hayırlısı bakalım.

hayat çok kısa evet 2019 yılının sonunada gelmiş bulunmaktayız ve merhaba 2020 diyeceğiz ömrümüz yeterse 🙂

1996 yılını hatırlıyorumda pc ile ilk tanışmamı aradan 22 sene geçmiş ama hafızam çok taze contra oyunu dün gibi aklımda heyacanımda 🙂 şu son zamanlarda biraz özlem oluyor o yıllara burnumun direği sızlıyor hakkaten çocukluğum genclık yıllarım aklıma geliyorsa ne çok zaman geçmiş aradan ne çok insan tanımışım ne çok iş yapmışım şimdi kendi muhasebemi yapıyorumda aslında hepsinin bir koşturmaca olduğunu çok iyi anlıyorum eğer birileri veya biri bu yazımı okuyorsa 20 li yaşlarda ise o yaşların kıymetini çok iyi bilsin değerlendirsin dedimya yukarıda hayat kısa gerçekten öyle 🙂 neyse yine dertlendim sayılır:))))

blog sayfamı güzelleştirmek için bir şeyler yapıcam 😛 ama ne zaman bilmiyorum şimdilik tema ile kalsın bakarızzz 😀

haydi eyv bana ulaşmak için ; saydek@hotmail.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir